אינסטלציה עשה זאת בעצמך

אינסטלציה עשה זאת בעצמך

אינסטלציהבעיות אינסטלציה בבית הן בעיות שגרתיות שמתרחשות בכל בית. תהליך פתרון הבעיה כולל בדרך כלל הזמנת אינסטלטור, אם אתם גרים בראשון לציון, אתם תהיו כנראה אנשים שיזמינו אינסטלטור בראשון לציון. אשר יבדוק מהי הבעיה, מציע פתרון עבורה ודורש את המחיר עבור עבודתו ועבור החלקים הכרוכים בעצם הפעולה, במידה ויש צורך בהחלפה או חידוש חלקים שונים הקשורים בצנרת. רצוי שתדע, בעיות אינסטלציה ניתן לפתור לעיתים בכוחות עצמך ולחסוך את העלות הכרוכה בהזמנת אינסטלטור לשם הטיפול בבעיה.

אינסטלציה עשה זאת בעצמך!

ישנם מגוון סוגי בעיות הקשורות לאינסטלציה בבית,אותן בהחלט ניתן לפתור באופן עצמאי.אז לפני שאתה מזמין אינסטלטור שיעריך את חומרת הבעיה, יעניק טיפול ויגבה את הסכום הרלוונטי עבורו, כדאי שתנסה את הדברים הבאים: ראשית כל, כאשר מדובר בסתימות קלות, כל אחד יכול לפתוח אותן על ידי שימוש בחומרים משחררי סתימות אותם ניתן להשיג בחנויות חומרי בניין. כמו כן, במידה ומדובר בסתימה בכיור או באמבטיה (מוצרים כאלו ונוספים אפשר למצוא במרכז הישראלי לריהוט), ניתן לנסות לפתוח אותה בעזרת פעולה פשוטה של שאיבה על ידי פומפה. במידה והפומפה לא עוזרת כאשר מדובר בסתימה בכיור, כל אחד יכול לפתוח את הסיפון המצוי בארון שמתחת לכל כיור, לנקות אותו היטב, להחזירו למקומו ולוודא שהמים שוב זורמים כראוי. ישנן הדרכות שונות אותן תוכל למצוא באתרי האינטרנט השונים, העוסקים באינסטלציית עשה זאת בעצמך ומספקים הדרכות שונות בכל הנוגע לפתרון בעיות אינסטלציה פשוטות שניתן לפתור לגמרי לבד.

תחזוקה נכונה מונעת בעיות עתידיות

אינסטלטור ביתי לעבודות
אינסטלטור ביתי לעבודות

בכל הנוגע לאינסטלציה של הצינורות השונים בבית, כדאי מאוד לאמץ כמה שיטות תחזוקה, בכדי לדאוג שהצינורות ישמרו על תקינותן לאורך זמן מבלי שתאלץ להתמודד איתן באופן עצמאי או להזמין אינסטלטור בראשון לציון או בכל עיר אחרת במידת הצורך: ראשית כל,פעם בשבועיים עד ארבעה שבועות יש לשפוך 10 ליטר מים רותחים אל פתחי הניקוז ולשאוב בפומפה, שנית, לשירותים יש להשליך נייר טואלט בלבד, במידה ותשליך דברים אחרים הדבר יכול ליצור סתימה רצינית מהר מאוד. בנוסף לכך מומלץ להתקין רשתות סינון בכיורים ובמקלחת, דבר שיסנן באופן מהותי את הגורמים השונים לסתימות.

אינסטלציה עשה זאת בעצמך כרוכה פעמים רבות בפעולת פשוטות שיכולת לחסוך זמן וכסף. לפני שפונים לאינסטלטור, כדאי מאוד לבדוק, אם ניתן לפתור את הבעיה באופן עצמאי.

https://vimeo.com/17051018

לכל אינסטלטור יש עבודה – מחפשים עבודה בתחום האינסטלציה? לחצו כאן

Share