פירוק רכבים, הדרך הטובה ביותר לשמירה על איכות הסביבה

פירוק רכבים, הדרך הטובה ביותר לשמירה על איכות הסביבה

לא משנה לאיפה תפנו, נושא איכות הסביבה יתפוס אתכם איפה שהוא. זה יכול להיות בפרסומת באמצע תוכנית הטלוויזיה שתיראו, זה יכול להיות בתוכנית רדיו שלימה שמוקדשת לעניין, זה יכול להיות בהרצאה שתקבלו במקום העבודה שלכם או בכל מקום אחר. ואכן, איכות הסביבה ושמירה על כדור הארץ הם משהו שעוסקים בו לא מעט בשנים האחרונות. יש יותר ויותר מודעות לעניין ואם אתם שואלים את עצמכם איך אתם יכולים לתרום לנושא הנה התשובה – אם הרכב שלכם כבר ישן, אתם צריכים למצוא שירות קניית רכבים לפירוק בין אם זו קניית רכבים לברזל או למכירה של החלקים לחלפים.

גרים באזור הדרום? ניתן לבקר באתר קונה רכבים לפירוק באשקלון או להתקשר לסיוע עם הרכב הישן 072-334-1127

מיחזור של החלקים

קונה רכבים לפירוק ונסיעההיתרון הראשון הסביבתי של פירוק רכבים הוא האפשרות למחזר חלקים ולייצר כמה שפחות. כל ייצור ולא משנה של מה, דורש משאבים מה שמעלה את פליטת כמות הרעלים במפעלים וצורך חומרים. יש מאמץ עולמי רב להקטין את כמות הייצור של כל דבר, ומיחזור הוא הכלי העיקרי לעשות את זה. אם תמצאו מומחה קניית רכבים לפירוק מה שהוא יעשה זה שהוא יפרק את החלקים וימכור אותם לשימוש חוזר (את אלו שאפשר להשתמש בהם) קונה רכבים לפירוק ונסיעה מתפרנס מהחלקים הללו וכך גם הוא מרוויח את שכרו, גם אתם מרוויחים בכך שאתם מקבלים על המכירה כסף, וכדור הארץ הוא זה שמרוויח יותר מכולם.

הקטנת פליטת גזים רעילים

עוד מרכיב חשוב בהעלאת רמת פליטת הגזים הרעילים ואלו שמזיקים לקרום כדור הארץ הוא הגזים הנפלטים ממכוניות ישנות. מכוניות ישנות אלו מכוניות של לפחות 10 שנים על הכביש, מכוניות שכבר לא עומדות בסטנדרטים הסביבתיים המקובלים. כל רגע שלהם על הכביש לא תורם לשמירה על כדור הארץ והפתרון איתם הוא אחד, להוריד אותם מהכביש ולשלוח אותם אל שירות קניית רכבים לפירוק או קניית רכבים לברזל. פירוק רכבים הוא הפתרון עבורם בכדי שהם יפסיקו להזיק לכדור הארץ, אבל רגע לפני שעושים את זה, רגע לפני שמוצאים שירות של רכבים לפירוק, צריך להוריד את הרכב מהכביש.

קודם כל להוריד את הרכב מהכביש…

רגע לפני שאתם מוכרים את הרכב לפירוק ומקבלים עליו כמה מאות או אלפי שקלים, אתם חייבים להוריד את הרכב מהכביש. מה זה אומר? זה אומר שאתם חייבים להגיע למשרד הרישוי ולמלא את הטפסים הרלוונטיים, חייבים להוריד את הרכב מהכביש כחוק כדי שלא תסתבכו. על עוד הרכב מוגדר כרכב שלכם, אתם אלו שאחראיים עליו ועל התוצאות שהוא מביא. זה אומר גם שאם מישהו יעשה איתו תאונה, אם הוא רשום עליכם אתם אלו שתצטרכו לתת על כך את הדין. אל תשכחו להוריד את הרכב מהכביש ואל תקלו בזה ראש, אתם חייבים לקחת גם את זה בחשבון.

אז אם הרכב שלכם במצב TOTAL LOSS או יותר נכון גמור לגמרה ( כאן אין אנו מדברים על בעיות קלות כמו מצבר שלא עובד או פנסים שבורים אלה על תקלות מרכזיות אשר לא ניתן ליסוע עם הרכב יותר) ,אם אתם מחפשים מגרש פירוק רכבים באזור מכרז הארץ חברת ע.ש. תוכל לספק לכם מענה מקצועי 24 שעות ביממה, נציג החברה יגיע עד לבית הלקוח על מנת לתת לכם הצעת מחיר של רכב לפירוק במקום!

טלפון פירוק רכב

Share